Hikari First Bites 10g

Krmivo vhodné pro všechny druhy potěru.

Katalogové číslo: 1037
Výrobce: Hikari
Dodací doba do 10 dnů
47 Kč

Popis produktu

 Vynikající výživa pro první dny vykulených rybek. Hikari First Bites je speciálně složen tak, aby každé rybce poskytl exaktní vyrovnanou výživu, kterou potřebuje v prvních vývojových stupních života. S vysokým obsahem vynikajících zdrojů bílkovin včetně vybrané rybí moučky, Hikari First Bites pomůže Vašim novorozeným rybkám získat výbornou tělesnou formu, vysokou odolnost vůči chorobám a správný vývojový růst. Dejte Vašemu potěru nejlepší šanci pro dlouhý a zdravý život, krmte je Hikari First Bites!
Unikátní nízkoteplotní výrobní proces zabrání znehodnocení tolik potřebných vitaminů, výživných látek a aminokyselin, které potěr potřebuje k přežití. 
Očekávejte rychlý růst bez deformací nebo nedostatků. 
Pomůže potěru získat vynikající odolnost vůči chorobám. 
Částečně plovoucí krmení pomůže získat správné stravovací návyky.
Krmení
Pro dosažení optimálního výsledku krmte denně tak často, jak je to možné, ale množstvím potravy, které Vaše ryby stačí zkonzumovat během 2-3 minut.
Pro krmení u dna se pohybujícího potěru navlhčete Hikari First Bites v akvarijní vodě předem. Takto se potopí mnohem rychleji a umožní potěru rychlý přístup ke krmení.
Živorodky mohou konzumovat Hikari First Bites ihned po narození. Krmit začněte ještě před tím, než je zcela vstřebán jejich žloutkový váček. 
Dbejte aby nedocházelo k překrmování. Nadbytek krmiva by mohl způsobit problémy s kvalitou vody, která je pro plůdek velmi důležitá.

Kamenná prodejna

  • Akara zoo centrum

  • OC Mlýn (Tesco)
  • Mlýnská 1927
  • 666 01 Tišnov
  • Otevírací doba

  • Po-Pá 8.00-18.00
  • So 8.00-12.00
ukázat na mapě
akarazoo.cz akarazoo.cz

Anketa

Čím krmíte svého domácího mazlíčka?