Hikari Tropical Food Sticks 57g

Vědecky sestavené každodenní krmivo pro všechny masožravé ryby, plně nahrazující zkrmování živé potravy.

Katalogové číslo: 1050
Výrobce: Hikari
Dodací doba do 10 dnů
145 Kč
Více variant

Varianty produktu

Hikari Tropical Food Sticks 250g Hikari Tropical Food Sticks 250g

do 10 dnů

515,00 Kč

Popis produktu

 Krmivo Hikari Tropical Food Sticks představuje úplný, nutričně vyvážený přípravek, vyvinutý pro masožravé ryby, jejichž hlavní dieta z živých organismů může působit nedostatek důležitých prvků. S použitím Hikari Tropical Food Sticks místo živého krmiva snížíte riziko infekcí parazity nebo bakteriemi, které se nacházejí v každé živé potravě. 
Hikari Tropical Food Sticks představují dobře vyváženou kombinaci nutričních složek, navržených na základě rozsáhlého výzkumu s cílem vyvolat apetit a současně podporovat zdravý tvarový vývoj a brilantní zbarvení ryb. Tento plovoucí druh potravy zmenšuje množství výkalů ryb a kalení vody. 
Obsahuje karotenoidy nejvyšší kvality, jakou lze v současnosti docílit. Tyto karotenoidy podporují vývoj a zachování zbarvení a způsobí, že Vaše ryby budou po celý rok vypadat skvěle. 
Hikari Tropical Food Sticks se balí za uplatnění náročných zásad kontroly kvality do sáčků nepropouštějících kyslík, aby se zachovala čerstvost krmiva. Tento postup Vám zajišťuje, že získáte příslovečnou kvalitu Hikari při každém nákupu. 

Dávejte rybám dvakrát až třikrát denně takové množství krmiva, které jsou schopny zkonzumovat během několika málo minut. Dbejte na to, aby se ryby nepřekrmovaly. Tropické ryby často odmítají krmivo, když změníte jejich dietu, avšak s pokračováním dávkování si zvyknou a začnou potravu přijímat.

Kamenná prodejna

  • Akara zoo centrum

  • OC Mlýn (Tesco)
  • Mlýnská 1927
  • 666 01 Tišnov
  • Otevírací doba

  • Po-Pá 8.00-18.00
  • So 8.00-12.00
ukázat na mapě
akarazoo.cz akarazoo.cz

Anketa

Čím krmíte svého domácího mazlíčka?