Antiparazitní obojek KILTIX® 70 cm

Kód: 034957
Neohodnoceno
Značka: Elanco
598 Kč
Skladem

Obojek Kiltix je přípravkem proti klíšťatům a blechám s délkou účinku až 7 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

-velmi účinný proti všem klíšťatům a vývojovým stádiím, plně účinný již 24hodin  po nasazení.

-dlouhodobě účinný po celou klíšťovou sezónu - až 7 měsíců

-nejdéle působící obojek proti blechám a klíšťatům

-výborná lokální i celková snášenlivost

-účinné látky zůstávají na srsti zvířete, nevstřebávají se do krve - žádné riziko poškození ledvin nebo jater

Charakteristika

 

Obojek Kiltix® obsahuje dvě účinné látky (propoxur a flumethrin), které vzájemným působením zaručují vynikající a dlouhotrvající účinek proti blechám i klíšťatům. Flumethrin navíc způsobuje neplodnost samiček klíšťat, takže snižuje zamoření prostředí klíšťaty.

Protože trvá přibližně 24 hodin, než se účinné látky rozptýlí po celém těle psa, je velmi důležité nechávat obojek na psovi stále - dokonce i při koupání!

Kiltix® je vhodný pro všechna plemena psů: malá, střední, dlouhosrstá i krátkosrstá. Obojek nemění barvu ani kvalitu srsti.
Dokazuje to například terénní pokus se 149 psy různých plemen, velikosti i délky srsti. Pokus trval tři roky a po celou dobu byl pozorován vynikající účinek obojku proti napadení klíšťaty. Obojek účinkoval po celou dobu klíšťové sezóny (až 7 měsíců). V některých případech dokonce i obojek nošený 11 měsíců zabránil napadení klíšťaty. Někteří psi byli ojediněle napadeni klíšťaty, klíšťata ale uhynula ještě v srsti zvířete - to znamená, že se vůbec nepřisála. Zároveň byl obojek po celou dobu účinný proti blechám.

Kiltix® je velice dobře snášen. Účinné látky zůstávají jen v srsti psa, nevstřebávají se do krve, a proto nehrozí žádné nebezpečí poškození ledvin nebo jater.

Kiltix® se může používat u štěňat od 3 měsíců věku.

Výborný účinek Kiltixu® byl ověřován i ve státech jižní Evropy, v Indii, v západní a jižní Africe.
Díky Kiltixu® můžete bez obav vyrazit s Vaším psím kamarádem kamkoliv na dovolenou, aniž byste se báli napadení klíšťaty.

Vyhrazený léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: