Brit Raw Treat Cat Kitten, Chicken&Salmon 40 g

Kód: 154788
Tip
Neohodnoceno
Značka: Brit
97 Kč
Skladem do 2 dnů

Doplňkové krmivo pro koťata, mrazem sušené pamlsky a toppery s neodolatelnou chutí a s výhodami syrového masa pro podporu výživy - kuře a losos s probiotiky, syrovátkou a omega-3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro koťata, mrazem sušené pamlsky a toppery s neodolatelnou chutí a s výhodami syrového masa pro podporu výživy - kuře a losos s probiotiky, syrovátkou a omega-3. 

Tyto produkty jsou známé pro svou výjimečnou čerstvost, čistotu a zachování živin.

  • 96 % ČERSTVÉHO MASA
  • HYDROLYZOVANÉ KVASNICE PRO PODPORU RŮSTU A ZDRAVÍ STŘEV
  • PROBIOTIKA PRO PODRPORU STŘEV A IMUNITU
  • OMEGA-3 PODPORUJE VÝVOJ MOZKU, OČÍ, KŮŽE A SRSTI
  • PODPORA IMUNITY, SNÍŽENÍ ZÁNĚTU
  • SYROVÁTKA PODPORUJE SPRÁVNÝ RŮST, VÝVOJ SVALŮ A VÝŽIVU KOŤAT

 

Složení:

čerstvé kuřecí odřezky (70 %), čerstvé lososové odřezky (26 %), lignocelulóza (2 %), syrovátka (0,5 %), hydrolyzované kvasnice (0,5 %, zdroj inositolu a aminokyselin), inaktivované bakterie a jejich části (Lactobacillus helveticus HA – 122, 15x109 buněk/kg).

Analytické složky:

hrubý protein 43,0 %, hrubý tuk 37,0 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubý popel 10,0 %, vlhkost 4,0 %, vápník 3,0 %, fosfor 2,0 %, sodík 1,0 %.

Obsahuje přírodní antioxidanty:

tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (1b306(i)), askorbyl palmitát (1b304).

Obsahuje konzervanty schválené EU:

kyselina citrónová (1a330).

Metabolizovatelná energie:

4960 kcal/kg. 

 

Krmný návod:

Lyofilizovaný pamlsek RAW TREAT je sestaven tak, aby doplňoval, nikoli nahrazoval kompletní a vyváženou stravu. Podávejte cca 2 ks na 1 kg hmotnosti kočky, nepřekračujte ovšem 10 % denního příjmu potravy vaší kočky. Pokud jsou pamlsky pro vaši kočku příliš velké, před podáváním je rozdrobte. Jako předkrm rozdrobte 5–10 pamlsků na běžné jídlo vaší kočky. Zajistěte, aby měla Vaše kočka vždy dostatek čerstvé pitné vody.

 

Pokyny pro skladování:  

Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření znovu uzavřete. Datum minimální trvanlivosti, kód šarže a registrační číslo výrobce najdete na zadní straně obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: