Filtr TETRA EX 700 Plus vnější

Kód: A1-302747
Neohodnoceno
Značka: Tetra
ZDARMAZDARMA
5694 6940 filtr tetra ex 700 plus vnejsi
2 699 Kč
Skladem do 3 dnů

Kompletní sada externího akvarijního filtru zajišťuje vynikající kvalitu vody pro ryby v akváriích o objemu 100–200 l. Výkon: 500 l/h.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Systém konstrukce s více koši a různé filtrační materiály spolehlivě a účinně čistí vodu v akváriu odbouráváním přebytečných živin.

- Vnější filtr
- Velká akvária
- Středně velká akvária
- Hobby akvárium
- Výkonná a tichá
- Vícestupňový filtr

Vhodný pro akvária o objemu 100–200 litrů
Kompletní sada včetně všech filtračních materiálů pro rychlou a snadnou aktivaci
Produkuje křišťálově čistou vodu, která je bezpečná pro ryby a poskytuje fascinující pohled na život v akváriu
Mimořádně výkonný, ale přitom energeticky úsporný a tichý
Obsahuje pomocné sací zařízení pro nastartování filtru, ventily pro přesné řízení průtoku vody a funkci předfiltrování pro minimalizaci údržby

Aby byly ryby a rostliny zdravé, je třeba vodu v akváriu neustále filtrovat. Kompletní sada externího akvarijního filtru Tetra EX 700 Plus zajišťuje vynikající kvalitu vody pro ryby v akváriích o objemu 100–200 l.
V kompletní sadě jsou obsaženy všechny filtrační materiály, které umožňují rychlou a snadnou aktivaci a okamžité uvedení filtru do provozu. Systém konstrukce s více koši a různé filtrační materiály nejen spolehlivě a účinně čistí vodu v akváriu odbouráváním přebytečných živin, ale také poskytují fascinující pohled na život v akváriu, protože voda v akváriu je křišťálově čistá.
Kromě toho je kompletní sada externího akvarijního filtru Tetra EX 700 Plus mimořádně výkonná, má o 39 % vyšší průtok * a zároveň si zachovává energetickou účinnost a tichý provoz.
Díky dalším funkcím, jako je pomocné sací zařízení pro nastartování filtru, ventily pro přesné řízení průtoku vody a funkce předfiltrování pro minimalizaci údržby, je kompletní sada externího akvarijního filtru Tetra EX 700 Plus ideální pro všechny akvaristy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: